• Tüm Kategoriler
  • En Yeni Ürünler

   Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   TYT X1 dijital moda sahip uygun fiyatlı lisanssız el telsizidir.
   125,00 EUR + KDV
   120,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 1.277,32 TL
   Tyt ip77 smart akıllı telsiz ile tüm Türkiye'den telsiz haberleşmesi sağlar.
   149,00 EUR + KDV
   129,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 1.373,12 TL
   %13,4
   TYT X1 analog moda sahip uygun fiyatlı lisanssız el telsizidir.
   75,00 EUR + KDV
   59,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 628,01 TL
   %21,3
   SFE 618 PMR, analog moduna sahip lisansız el tesizidir. Pil tasarruf modu ile 20 saate kadar kullanabilmenizi sağlar.
   65,00 USD + KDV
   KDV Dahil 568,49 TL
   Belfone TD446s lisans gerektirmeyen dijital el telsizidir.Berrak ses deneyimi,uzun pil ömrü ile orta ölçekli işletmeler,okullar,kulüpler ve restoranların vazgeçilmez bir parçasıdır.
   100,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 1.064,43 TL
   Belfone TD511 tam tuş takımlı lisanslı dijital el telsizidir. IP67 sertifikası ile suya karşı dayanıklıdır. Çoklu çağrı özelliğinin yanı sıra tekli çağrı yaparak kişisel görüşmeler yapabilirsiniz. Yüksek ses kalitesi ile 22 saate kadar çalışma süresi vard
   179,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 1.905,33 TL
   Aselsan A446S, tüm PMR446 telsizler ile uyumlu Aselsan A446, yoğun kullanım için uygun ve uzun ömürlü bataryaya sahip lisanssız el telsizidir. LCD ekranı bulunmaktadır ve ekran üzerinden kanal biel telsizidir. Diğer telsiz modellerine kıyasla ekonomiktir.
   Fiyat Sorunuz
   Aselsan A446S, tüm PMR446 telsizler ile uyumlu lisanssız el telsizidir. Diğer telsiz modellerine kıyasla ekonomiktir.
   Fiyat Sorunuz
   Telsiz kayıt cihazı ile telsiz ve telefonlar için 8.000 saate yakın kayıt kapasitesi bulan bir kayıt cihazıdır.
   700,00 EUR + KDV
   500,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 5.322,15 TL
   %28,6
   Belfone BF-S51, eller serbest moduna sahip analog bir telsizdir. Eller serbest modu ile butona basmadan sesinizin şiddetine bağlı olarak aktifleşir ve sesinizi karşıya iletir. Düşük batarya uyarısı ile sizi yarı yolda bırakmaz.
   Fiyat Sorunuz
   Belfone BF-S50 UHF, geleneksel bir analog telsizdir. Eller serbes modu ile tuşa basmadan konuşabilir, kanal geçişlerinde sesli anons, kanal zaman aşımı ile gereksiz kanal işgali öne çıkan özellikleridir.
   Fiyat Sorunuz
   Belfone BF-mini100 lisans gerektirmeyen taşıması kolay, şık görünümlü telsizdir. 3 farklı kasa rengi, zamanlayıcı özelliği, eller serbest modu, bilgisayardan şarj edebilme, şifreli veri gönderimi ve kolay taşınması ile öne çıkan üründür.
   Fiyat Sorunuz
   Belfone BF-860, yüksek aktarma gücüne sahip profesyonel analog telsizdir.İhtiyaç halinde 1W düşük aktarım gücü ile çalıştırılabilir. Güç tasarruf modu, düşük pil uyarısı ve dahili el feneri ile gece kullanım için uygundur.
   Fiyat Sorunuz
   Belfone BF-835, 8W çıkış gücüne sahip frekans aralığı geniş analog telsizdir. Ses şifreleme özelliği ile güvenliği ve gizliliği artırmaktadır. Ergonomik ve taşıması kolay çift yönli telsiz modelidir.
   Fiyat Sorunuz
   Belfone BF-833, yarı profesyonel analog telsizdir. Eller serbest modu ile tuşa basmadan konuşabilme, acil durum alarmı, kanal zaman aşımı özelliği, akıllı güç tasarrufu öne çıkan özellikleridir.
   Fiyat Sorunuz
   Belfone BF-7110 uzun konuşma mesafesine sahip analog telsizdir. Ek uzatma anteni kutu içerisinde gelir. Sağlam gövdesi ile şantiye ve zorlu çalışma koşullarında kullanmak için uygundur.
   Fiyat Sorunuz
   Belfone BF-620s otel,süpermarket ve ticari kullanımlar için ideal profesyonel analog telsizdir. Eller serbest modu ile tuşa basmadan ses iletebilir, düşük batarya uyarısı ile batarya durum bilgisini öğrenebilir,akıllı tasarruf modu ile uzun süreler kullan
   Fiyat Sorunuz
   Belfone BF-532 tam tuş takımlı LCD ekrana sahip analog telsizdir.Arayanı görebilir ve arama kayıtlarına telsiz üzerinden erişebilirsiniz.
   Fiyat Sorunuz
   Belfone BF-530, çift yönlü analog telsizdir. Restoranlar ve etkinlikler için ideal bir modeldir. Eller serbest modu,parazit engelleme öne çıkan özellikleridir.
   Fiyat Sorunuz
   Belfone BF-338 ergonomik bir analog telsizdir.Dahili el feneri,akıllı pil tasarruf modu,düşük pil uyarısı öne çıkan özellikleridir.
   Fiyat Sorunuz
   Toplam 355 ürün listeleniyor.
    
   Anasayfa  | Üyelik Sözleşmesi | Satış Sözleşmesi | Garanti ve İade | İletişim

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.