• Tüm Kategoriler
  • TLK 25 WİFİ

   Fiyat ve tedarik için 0216 232 23 36 'yı arayınız

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Hem analog çalışan, yazılım yüklenip dijital olabilen tek el telsizidir.
   350,00 EUR + KDV
   345,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 14.196,96 TL
   %1,4
   105,00 EUR + KDV
   95,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 3.909,31 TL
   Telsiz kayıt cihazı ile telsiz ve telefonlar için 8.000 saate yakın kayıt kapasitesi bulan bir kayıt cihazıdır.
   500,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 20.575,31 TL
   Giyilebilir bir WAVE PTX cihazı olan TLK 25 ile güvenle iletişim kurun ve çalışın.
   Tlk25 telsiz Kompakt, güçlü, sağlam ve kesintisiz iletişim için sezgisel bir ses asistanıyla donatılmıştır ve  kullanım kolaylığı, verimlilik ve güvenlik için tasarlanmıştır
   Wi-Fi ağınıza bağlı küçük, akıllı bir cihazdaki iletişim, yönetim ve güvenlik ekosistemine erişerek pratik ve hızlı haberleşin.
   Akıllı,güvenli ,Dayanıklı ve sağduyulu;
   Müşteriyle yüz yüze olunan rollerde yüksek kaliteli, kusursuz konuk deneyimleri sunmak, görünmez operasyonlara dayanır.
    Büyük radyolar veya akıllı telefonlar nedeniyle çalışanlar cihazlarını gizlice çalıştırmakta zorluk yaşayabilirler. Kompakt, hafif ve güçlü TLK 25, büyük cihazların yükünü ortadan kaldırır.
   Yalnızca 2,5 ağırlığındaki TLK 25, kullanıcıların teknolojilerini ve görevlerini zahmetsizce yönetmelerine olanak tanır.
   Çok yönlü uygulama;
   Küçük ve sağlam TLK 25, IP67 derecesi ve 810H askeri standardı ile suya ve toza dayanıklıdır. Bu nedenle, bodrum katları, dış mekan gibi zorlu ortamlarda çalışan kullanıcıların cihazlarının kırılması konusunda endişelenmesine gerek yok. TLK 25'in yerleşik bataryası aynı zamanda 12 saatlik bir batarya ömrü sunar, yani tam vardiyadan daha uzun süre dayanır. Zamanı geldiğinde, 
   USB-C veya manyetik çok üniteli şarj cihazı1 ile şarj işlemi zahmetsizdir.
   TLK 25'in küçük boyutu ve çok yönlü form faktörü nedeniyle kullanıcılar, cihazlarını kemerlerde, kordonlarda veya ceplerde rahat ve gizli bir şekilde farklı şekillerde taşıyabilirler.
    Bir çalışanın cihazını kaybetmesi durumunda TLK 25'in iç mekandaki hassas konum takibi, cihazın hızlı bir şekilde bulunmasını sağlayacaktır. Gizli operasyonlar sessiz operasyonlarla başlar; TLK 25 Wi-Fi bir kulaklık gerektirir; harici hoparlör veya mikrofon bulunmadığından konuklar ve diğer çalışanlar radyo trafiğinden rahatsız olmaz. Bluetooth 5.0 LE ile çoğu Bluetooth ses cihazına bağlanabilir.
   Şık,akıllı,güvenli çok yönlü tasarım;
   Gizli kullanım için sezgisel olarak tasarlanan TLK 25'in donanımı bir dizi akıllı özelliğe sahiptir. Çoğu cihaz işlemini gerçekleştiren sesli asistanı yerleşiktir ve bu sayede gecikmeler olmadan güvenilir etkileşim sağlanır. 
   Ayrıca TLK 25'in yerleşik pili daha iyi koruma sağlar ve dolayısıyla kullanım ömrü artar.
   Kullanıcılar, TLK 25'in ön taraftaki tam bas-konuş düğmesiyle, bakmadan kolayca erişilebilen hızlı ve sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilir. Kullanıcı, düğmeye yanlışlıkla basılmasını önlemek için TLK 25'in Sesli Asistanı aracılığıyla düğmeyi geçici olarak kilitleyebilir.
   TLK 25 ayrıca kullanıcıların cihazlarının durumunu bir bakışta anlamalarına yardımcı olmak için çift LED göstergeye de sahiptir. Çok renkli hilal göstergesiyle önemli operasyonel bilgilere erişin veya cihazın ses seviyesini, kanalını veya şarj durumunu öğrenmek için ortadaki göstergeye göz atın.
   Özel bir acil durum düğmesiyle panik müdahalenizi kolaylaştırın.TLK 25'in Sezgisel Sesli Asistanı tüm iletişim özelliklerini yöneterek çalışanların cihazlarından tam olarak yararlanmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca kullanıcıların güvenliğe daha kolay erişim için temel acil durum özelliklerini ayarlamasına, yönetmesine ve durumunu bilmesine olanak tanır. Panik tepkilerinizde verimliliği ve şeffaflığı artırın; personel kimin acil durum ilan ettiğini belirlemek için sesli yardımı kullanabilir.
   Cihazlarına daha az zaman ayırarak personeliniz, yüksek kaliteli konuk deneyimleri oluşturmaya daha fazla odaklanabilir.

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduTLK25
   MarkaMOTOROLA
   Stok DurumuFiyat ve tedarik için 0216 232 23 36 'yı arayınız
    
   Anasayfa  | Üyelik Sözleşmesi | Satış Sözleşmesi | Garanti ve İade | İletişim

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.