• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Sadece

   Yeni Ürünler

   Abell A760L, tam tuş takımına ve renkli ekrana sahip akıllı telsizdir. İletişim için hücresel veri ağı kullanır. Bu sayede kapsama alanı sınırsızdır. Hücresel ağ bağlantısı olmadığı durumlarda Wi-Fi ağına bağlanarak iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A508L, yüksek batarya kapasitesine, tam tuş takımı ve ekrana sahip bir akıllı telsizdir. İletişim için hücresel veri ağını kullandığı için kapsama alanı sınırsızdır.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-M780T, tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır bir dijital araç telsizidir.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-M30D, kullanımı kolay 25W çıkış gücüne sahip ve DTMF sinyalleri destekleyen analog araç telsizidir.
   Fiyat Sorunuz
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Abell A-510T, çift yönlü dijital el telsizidir. Kullanışlı özellikleri bulunmaktadır ve gelişmiş bataryası sayesinde sizi tüm gün idare eder.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-511, kompakt ve hafif bir analog el telsizidir. Kompakt tasarımı sayesinde kolay bir kullanım, ses teknolojileri sayesinde de berrak ses kalitesi sunmaktadır.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-518T, dijital ve analog modda çalışabilen, tam tuş takımı ve ekrana sahip dijital el telsizidir.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-600, IP57 sertifikasına sahip su ve toz geçirmez analog el telsizidir. Gelişmiş hoparlöre sahip olmasıyla birlikte yüksek ve net ses deneyimi sunar. A-600 oldukça dayanıklıdır, 1.5 metre yükseklikten düşürme testlerinden başarı ile geçmiştir.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-600T, üstün özelliklere sahip dijital el telsizidir.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-601, profesyonel bir analog el telsizidir. Gelişmiş ve fonksiyonel özellikler ile donatılmıştır. Askeri standartlara uygun olmakla birlikte IP57 sertifikasına da sahiptir.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-601F, profesyonel bir dijital el telsizidir.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-700, tam tuş takımına ve numerik ekrana sahip analog el telsizidir. Kullanımı kolaydır ve IP57 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklıdır.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-701, tam tuş takımına sahip profesyonel bir analog el telsizidir. Gelişmiş ve fonksiyonel özellikler ile donatılmıştır. Askeri standartlara uygun olmakla birlikte IP57 sertifikasına da sahiptir.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-701F, tam tuş takımına ve ekrana sahip dijital el telsizidir.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-80, kompakt ve kullanımı kolay analog el telsizidir. Yüksek ve net ses kalitesine sahiptir. Yeni nesil analog telsiz teknolojilerini barındırmaktadır ve bu sayede yüksek performans sunmaktadır.
   Fiyat Sorunuz
   Abell A-82, en iyi elektronik malzemeler ile tasarlanmış analog el telsizidir. Gelişmiş hoparlörü sayesinde yüksek ve net ses deneyimi yaşatır.
   Fiyat Sorunuz
   Bu kategoride toplam 23 ürün listeleniyor.
    
   Anasayfa  | Üyelik Sözleşmesi | Satış Sözleşmesi | Garanti ve İade | İletişim

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.